Textová hra

29. června 2010 v 12:16 | Lai |  Klub

Textová hra (zkráceně řečená "textovka"):


- V ČEM SPOČÍVÁ: v komentářích komunikujete s ostatními hráči prostřednictvím Vašich vymyšlených postav a společně můžete provozovat i libovolnou virtuální aktivitu :)

- OMEZENÍ: Vaše postavy musí pocházet z afrického prostředí a u komentářů je nutné dodržovat vazbu na děj hry. Pokud chcete ostatním sdělit něco, co s ním nemá bezprostřední souvislost (např. se dohodnout na dalším vývoji událostí), označíte komentář titulkem: MIMO HRU:

- VYSVĚTLIVKY:

Řeč: " znázorněna úvozovkami "
Pohyb: * znázorněn hvězdičkami *
Myšlenka: - znázorněna pomlčkou -
P.S.: Můžete znaménka a příslušnou větu uzavírat do závorek pro lepší přehelednost textu.

- JAK HRÁT: v 1. či 3. osobě a za jakoukoli bytost (i rostlinu) bez početního omezení. Nemusí být pouze výtvorem Vaší fantazie, můžete použít i filmových či knižních námětů, spadajících do afrického prostředí. Hrát můžete za člověka, zvíře či boha... perspektivy jsou nedozírné, záleží pouze na Vaší fantazii.

Přihlašovací formulář

- Jméno Vaší postavy:
- Druh a typ: (např. zvíře - lev):
- Pohlaví:
- Podrobný popis:
- Charakteristiky:
- Povaha:
- Říše / teritorium
- Rodina:
- Historie:
- (Dodatek):
- Odkaz na obrázek:

Hráči:

1) Lai

- Jméno: Lai
- Druh a typ: zvíře - lev (lvice)
- Podrobný popis: krémově bílá srst, modré oči, čokoládově hnědé očnice, vroubení ušních boltců a štětinka na konci ocasu. Po hřbetní linii přechází její krémová srst do medově zlaté, stejně tak tlapy. Protáhlé čelisti, hranatý nos. Vzrůstem je pomenší. Má štíhlý, útlý trup.
- Charakteristiky: světlé, téměř modré oči, pronikavě inteligentní pohled, rozpačitý úsměv
- Povaha: mírná, klidná, věrná, důstojná, mlčenlivá, zdrženlivá, tichá, uvážlivá x despotická, mocichtivá, chladná, bez soucitu
- Říše / teritorium: "Země vlnící se trávy". Hranice říše vymezuje řeka Aii, jež se na jaře rozvodňuje, a ta kolem sebe živí hustý porost trávy. V severním cípu najdeme rovinatou savanu, na severovýchodě hrbolatou step porostlou kadeřemi suchých travin. Zde jsou členité pahorky, které vytvářejí systém stupňovitě stoupajícího terénu. Země se směrem na jih zvedá a na jižní hranici přechází v pohoří a kamenitou pláň. Na západě se nachází porost vlhkého pralesa, jenž je protkán tepnami řek. Síťovité rozvodí napájí bažiny u ústí delty Aii. Na severozápadě potom najdeme Dujan, horkou písečnou poušť. Zhruba ve středu říše leží velké jezero, do nejž ústí rozvodí Aii, které slouží zároveň i jako napajedlo. Doménou říše jsou pískovcové skály.
- Rodina: partner Samael, jeho mladší sestra Kyja a Samaelovi rodiče: otec Ba a matka Hawani
- Historie: dlouholetá přítelkyně Lary
- Obrázek:
Lai od KlaruShky

2) Keta

- Jméno: Keta
- Druh a typ: zvíře - vlk (vlčice)
- Podrobný popis: Sněhově bílá srst, která někdy působí skoro až namodrale; tak temné oči, že působí, jako by ani neměla duhovky (ale má je - tak tmavě modré, že je to až černá)
- Charakteristiky: Jak už bylo řečeno - neuvěřitelně tmavé duhovky
- Povaha: Je docela zbabělá, ale právě neuvěřitelný strach ji pohání do boje. Ráda vtipkuje, ale má radši užší společnost. Je hodně nedůvěřivá. Dříve bývala nekonečně šťastná, ovšem od doby, co ztratila svůj domov (viz. Historie) je náchylná ke smutnění. Když je zoufalá, projevuje lásku ke smrti.
- Říše / teritorium: Dříve Lilta-narë, nyní je toulavá vlčice (viz. Historie)
- Rodina: Zapomněla. (Nicméně nikdo z její smečky s ní není pokrevně spojen.)
- Historie: Dříve žila v říši zvané Lilta-narë, poté se ale něco stalo a Keta zapomněla na všechno, co věděla o své říši i o sobě... Probudila se na neznámém místě a od té doby se toulá říšemi a hledá svůj ztracený domov, i když vlastně ani neví, kde její domov leží... Ale je rozhodnuta se dostat domů... I kdyby měla hrát přátelství na každičké zvíře ve svém okolí...
- Obrázek:

Keta od Lara60

3) Lara

- Jméno: Lara
- Druh a typ: lev (lvice)
- Podrobný popis: Tmavě šedivý až černý kožich. Břicho, tlapky a čumáček - šedé zbarvení. Oči jsou červené. Na levém oku je jizva, jako má Scar.
- Charakteristiky: Jizva
- Povaha: Agresivní, nemilosrdná a nevynechá žádný boj. K přátelům je však nesmírně milá.
- Říše/teritorium: Ika Shu
- Rodina: Otec Jack a matka Eris . Oba jsou mrtví , zavražděni jejím bývalým přítelem . Sestra Juki , která žije se svým partnerem v cizí říši .
- Historie: Když byla ještě mládě , začala se stýkat se synem Darka , vyhnance který zavraždil jejího dědečka . I přes zákazy jejího otce si s ním stále chodívala hrát . Když byla skoro dospělá , její otec odhalil , že se s ním nadále stýká . Rozhodl se , že Temnota ( Lařin kamarád ) zabije . Temnot utíkal do říše vyhnanců za svým otcem , který se poté utkal s Jackem . Dark byl v boji zabit , ale ještě než zemřel , řekl Temnotovi ať zabije všechny z Jackovi rodiny a chopí se trůnu . Temnot se slzami v očích slíbil , že tak učiní . Lara byla vzteky bez sebe a zaútočila na svého otce .Ten jí v bitvě udělal jizvu . Lara se slovy " Jsi vrah a jsi špatný král ! Jen počkej , jednoho dne se vrátím a ty budeš litovat ! " a se slzami v očích a krvavou jizvou utekla do říše Vyhnanců . Žila dlouhou dobu s Temnotem , ale on se pak rozhodl , že splní přání svého otce . Zaútočil na Laru a pokusil se ji zabít . Když utekla z jeskyně , poslal na ni svou smečku . Pomohl jí šedivý lev s tmavou hřívou , který se jmenoval Cedrik . Lara se s ním spřátelila vrátila se do Ika Shu . Chvíli žila s Cedrikem poblíž skály , ale pak přišel Temnot s jeho smečkou a strhla se bitva . Temnot zabil Jacka i Eris a užuž usedl na trůn , ale Lara se Cedrikem mu v tom zabránili . Nakonec se Lara a Cedrik stali novými vládci Ika Shu .
- Obrázek:


Lara od Lara (Pozn.: v této textovce nemá magickou sílu)

4) Kate


- Jméno: Kate
- Druh a typ: Kříženec vlka a polární lišky
- Pohlaví: samice
- Podrobný popis: Je malá, rozhodně menší než vlk. Má velice chlupatou srst. Má dlouhý a huňatý ocas, dlouhé ouška a delší nohy. Její oči jsou kaštanově hnědé, čumák bílý. Srst je hebká a na sluníčku se jí leskne. Je velice obratná a hbitá, když by ji někdo pronásledoval ve skaliskách či na horách, Kate mu lehce uteče nebo alespoň zmizí z dohledu.
- Charakteristiky: srst je hebká, ocas a srst kolem krku hodně huňatá.
- Povaha: Je hodná, milá ale opatrná. Nemá ráda moc nebezpečná dobrodružství, ale jinak je také velice zvědavá. Moc ráda si hraje, je obyčejně veselá ale občas příjdou chvíle kdy je smutná či tichá. Má raději samotu, nenávidí když je ve velké společnosti. Nenávidí krev a násilí. V bojích není vůbec dobrá. Má smysl pro humor, takže ji pokaždé potěší když se někdo směje. Ráda si sama ze sebe dělá legraci, ale když jde o něco vážného, raději z místa uteče.Má ráda své kamarády, přírodu a jakékoliv počasí.
- Říše/teritorium: Les snů, jinak je svobodná a toulá se po světě.
- Rodina: Otec - liška polární; Matka - vlk
- Historie: Byla jako každé štěně. Měla kamarády i nepřátele. Žila volně, celý den mohla být venku a hrát si s ostatními. Přesto ale byla raději s rodiči nebo sama, či byla jen s její nejlepší kamarádkou White, čistě bílou chimérou. Už jako malá milovala přírodu. Když dospěla, stala se poslem zpráv a také již mohla z Lesa snů pryč sama. Ráda se toulá po krajinách a poznává nové přátele.
- Dodatek: White je čistě bílá chiméra s huňatou srstí a s ostny na zádech. Chiméra vypadá přesně jako lev, ale místo ocasu má hada.
Pán všech Bájných stvoření je jednorožec, všichni si ho váží. Svět Džár je svět ve snech, ve kterém se lze s někým potkat. Však JEN zkušený se v tom světě dokáže pohybovat, mluvit a dokonce i slyšet. Les snů je místo kde žijí všechna Bájná stvoření, je to místo jejich narození. Les snů vypadá jako normální temný a hluboký les takže spíše odpuzuje než přitahuje, ale za hlubokým lesem je překrásné místo.

- Obrázek:


Kate by Imithe

5) Sarafína

- Jméno: Sarafína
- Druh a typ: zvíře - lev (lvice)
- Podrobný popis: Krémová drsná srst, krátké nohy. Ružový čenich, výrazně modré oči, na ocasu nemá chomáček srsti.
- Charakteristiky: Zářivě modré oči, žádný chomáček srsti na ocasu.
- Povaha: Bojovná, smířlivá, sem tam ale děsně tvrdohlavá. Nenávidí lži a přetvářku.
- Říše / teritorium: Green Empire - Země, která se svým tvarem podobá sedící šelmě. Je složena ze tří částí a to sice Dešťopustiny, GreenyLandu a NämeriaLandu. Všechny tři části mají jednu zvláštnost a to takovou, že se u nich nestřídá počasí a každá část je v jiném. V dešťopustině neustále prší, v GreenyLandu svítí slunce a v NämeriaLandu neustále sněží. V této zemi kdysi vládla královna Aranis a také sestřenice Sarafíny, jenže ta byla svržena z trůnu a místo ní zemi kralují Siana a Markmatu. Země je obohacena lesy a horami.
- Rodina: Sestra Wilkie, Shina a přítelkyně Lai
- Historie: Bývala to sestřenice královny Green Empire, kterou následně svrhl z trůnu lev Markmatu a lvice Siana (rodiče Sarafíny), kteří byli zdrceni smrtí jejich dcery Wilkie. Žili v domnění, že jim dceru zabila Sarafína, kterou pak vyhodili ze Green Empire a aby neměla žádnou možnost se do své rodné země vrátit, "roztrli" most na dvě části a okolo celé říše nechali hlídat draky. Hned po té se Sarafína dostala do Afriky za její přítelkyní Lai, kterou kdysi ze GreenEmpire vysvobodila, nyní však kutí plány, jak se do Green Empire znovu dostat a svrhnout své rodiče z trůnu a pomoci její sestřenici, aby se královnou stala právě ona.
- Dodatek: Rozvíjí se u ní panická hrůza z hadů.
Sarafína od Sarafína

6) Terezz

- Jméno: Terezz
- Druh a typ: zvíře - gepard (gepardice)
- Podrobný popis: štíhlá gepardice s pružnou páteří..
- Charakteristiky: rozčepířená špička ocasu.. Hrubší srst s jemě krémovým nádechem...
- Povaha: Hodná, rychlá, obětavá..
- Říše / teritorium: Kolem slunečního kamene..
- Rodina: Matka Kaila, zmizelý bratr Stain..
- Historie: Kdysi dávno přišla velká bouře a já a všichni ostatní jsme se schovali do hor.. Museli jsme se ale rozdělit protože jsme nemohli jít spolu.. Od té doby jsem svou rodinu nikdy neviděla


7) Astra

- Jméno: Astra
- Druh a typ: Zvíře - pakůň žíhaný modrý
- Pohlaví: Samice
- Podrobný popis: Samička pakoně postavená někde uprostřed hyearchie stáda.
- Charakteristiky: Hustší hříva, pár bílých žiní na špičce ocasu.
- Povaha: Pokud má špatnou náladu, snadno se rozzlobí, to je pak lepší dát se na ústup.
- Říše: Astra je členem neobvyklého stáda. Nemigrují tak, jako ostatní pakoně. Jsou neustále v pohybu.
- Rodina: Její rodina je její stádo, které vede samec Don. Astra má hříbě Dakotu. Ostatní členové stáda jsou klisny Orbita, které se narodil hřebeček Fin, Hannah, Ria, Polly, Scarlett a Tara. Momentálně je ve stádě jeden hřebec, dvě hříbata (samička a sameček) a 7 klisen.
- Historie: Astra nemá nijak výjmečnou historii. Měla prostě štěstí, že se dožila dospělosti a může vychovávat svého potomka.

Na této fotografii stojí Astra uprostřed stáda. Malá klisnička za ní je Polly. Úplně nalevo stojí Ria. Pakůň, který je více vzadu z ležící dvojice je Don a před ním leží mladý hřebeček, dnes už má své vlastní stádo.

8) Orion

Jméno: Orion
Druh a typ: Zvíře - leopard
Pohlaví: Samice
Podrobný popis: Trochu drobnější, zbarvená do světle béžové
Charakteristiky: Zářivě žluté vyzýavé oči
Povaha: Přesvědčivá, někdy dotěrná, víceméně krvelačná, přesto však společenská.
Říše: Strongholská mýtina
Rodina: Otec Christian, sestra Lux
Historie: Když byla malá, zmizela jí matka. Nedozvěděla se ani její jméno, měla (a pořád má) pouze otce. Vyrůstala s ním a se starší sestrou Lux v Tar-tnë, ale musela utéct z domova kvůli nepřátelům - a nyní bydlí ve Strongholdu.

Orion od Orion

9) Sandy

Jméno: Sandy
Druh a typ: zvíře - levhart
Pohlaví: samice
Podrobný popis: oranžovo-béžová srst s tmavě hnědými flíčky, konec ocasu také tmavě hnědý, uši černohnědé
Charakteristiky: světle zelené pravé oko, tmavě zelené levé oko (spíše tak nějak šedé až tmavě modré), tmavě hnědý znak z flíčku na čele, poněkud delší a chundelatější ocas než má obyčejný levhart
Povaha: milá, obětavá, přátelská, legrační, občas domýšlivá (ze začátku uzavřená a tajemná)
Teritorium: vlhké území u Napajedla
Rodina: matka Leyia, otec Zero, sestra Kaira a Shine
Historie: Žila v té zemi se svou rodinou, když jí ale byl jeden rok, matka ji a její sestry vyhnala, prý jsou dost staré na to, aby se o sebe postaraly. Sestry si našly svou zemi, které náhodou sousedí s tou Sandyinou, a mají svou vlastní rodinu, jediná Sandy ještě nikoho nemá, jen své teritorium. S levým okem jiným než pravým se už narodila. Nejspíš právě proto ji a její sestry jejich matka vyhnala už když jim byl jeden rok.
Obrázek:

Sandy od Amur Leopard

Vedlejší postavy:

9) Damu

- Jméno: Damu
- Druh a typ: zvíře - lev
- Pohlaví: samec (lev)
- Podrobný popis: tmavý lev s mnoha jizvami; nápadná pruhovaná hříva; krvavě rudé oči bez panenek
- Charakteristiky: černobíle žíhaná hříva a štětinka ocasu; rudé oči bez panenek
- Povaha: agresivní, bojovný, nepřátelský, nemilosrdný, prudký, živelný, ješitný, pyšný, odtažitžý, nevraživý, samotářský x samostatný, vytrvalý, trpělivý
- Říše / teritorium: podzemní jeskyně
- Rodina: nemá - otec Kina (ve svahilštině "hloubka") i matka Moto (ve svahilštině "plameňák") jsou mrtvi
- Historie: Damu byl členem smečky, jež nebyla krvelačná ani nevyhledávala konflikty. Damua tento mírumilovný život nudil, a tak se rozhodl převzít nad smečkou kontrolu a s její pomocí si vybojovat nějakou říši. Damu zabil svého otce jménem Kina, který byl vůdcem smečky, a také svou matku Moto, jež se svého partnera pokusila bránit. Smečka ale Damua jako vůdce nechtěla a vyhnala ho. Ponížený Damu se stal samotářem, který vyhledával boje. Jednou si vlezl do díry v zemi, kde se chtěl schovat před hyenami, ale zjistil, že je hlubší než si myslil a zůstal v ní uvězněn. Od té doby žil v podzemní jeskyni.
- Obrázek:

Damu od Lary
 


Komentáře

Zobrazit vše (1614)
Zobrazit starší komentáře

1601 DuncaJam DuncaJam | E-mail | Web | 14. března 2018 v 0:37 | Reagovat

g http://cialsonlinebei.com cialis cost
il cialis si prende a stomaco pieno
<a href=http://cialsonlinebei.com>best place to buy cialis online</a> tadalafil cialis made china

1602 Thozasbom Thozasbom | E-mail | 25. března 2018 v 19:49 | Reagovat

effectiveness viagra
http://rxviagracan.com - viagra for sale cheap
  viagra generics search titles
<a href="http://rxviagracan.com">viagra for sale
</a> - boots viagra
how big an erection with viagra 5mg

1603 Miltozzerry Miltozzerry | E-mail | 26. března 2018 v 5:57 | Reagovat

cheap viagra generic online
http://glviagragtr.com - viagra for sale cheap
  herbal viagra
<a href="http://glviagragtr.com">viagra pills for sale online
</a> - viagra it is currently
buy cheap viagra

1604 GeraldDef GeraldDef | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 1:30 | Reagovat

d http://viagraivo.com does generic viagra work
best foods to eat with viagra
<a href=http://viagraivo.com>viagra generic name</a> is viagra over the counter usa

1605 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 22:56 | Reagovat

paul thorn viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra reviews</a>
tikosyn and viagra
<a href="http://viagrabs.com">read this post here</a>
how do i get viagra to work

1606 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 13. května 2018 v 1:26 | Reagovat

what is pink viagra
<a href=http://viagrabs.com>check here</a>
best site to buy generic viagra
<a href="http://viagrabs.com">this website</a>
lamictal and viagra

1607 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 13. května 2018 v 11:19 | Reagovat

what is the purpose of female viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra cost</a>
meaning of viagra in english
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
drinking while on viagra

1608 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 15. května 2018 v 4:06 | Reagovat

viagra for sale in south africa
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
can you drink after viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra uk</a>
medical uses of viagra

1609 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 16. května 2018 v 1:35 | Reagovat

is viagra guaranteed to work
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
how should i feel after taking viagra
<a href="http://viagrabs.com">check my blog</a>
increasing the effects of viagra

1610 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 23. května 2018 v 19:42 | Reagovat

tenho 41 anos posso tomar viagra
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra india</a>
best websites to buy viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">hop over to this website</a>
where to buy viagra in ghaziabad

1611 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:57 | Reagovat

can you take antibiotics and viagra
<a href=http://viagrabs.com>view publisher site</a>
viagra falls band newcastle
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
what food works like viagra

1612 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 9. června 2018 v 14:31 | Reagovat

buy cheap viagra in the uk
<a href=http://www.viagrabs.com>read this post here</a>
health insurance and viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra and watermelon

1613 bakkaCrumn bakkaCrumn | E-mail | Web | 20. června 2018 v 6:15 | Reagovat

where to buy viagra generic
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra online</a>
information on 50mg of viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra soft tabs</a>
how can i tell if he takes viagra

1614 Josephsnoro Josephsnoro | E-mail | Web | 1. července 2018 v 20:52 | Reagovat

why is viagra bad for the heart
<a href=http://www.viagrarow.com>sildenafil generic</a>
which is the best cialis or viagra
<a href="http://viagrarow.com">viagra generico in farmacia</a>
how long after eating can i take viagra

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
úvodní citát © Hana Říhová | design a ikona stránky © Sinai | předělovače © Skříteček2

_